Serwis

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i ugruntowaną pozycję na rynku usług serwisowych. Świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu serwisu i konserwacji  maszyn i urządzeń przemysłowych, budowlanych, komunalnych, rolnych i ogrodniczych. Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, stacjonarny  i mobilny. Nasi pracownicy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach co pozwala nam oferować i utrzymywać usługi serwisowe na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych pracowników serwisu doradzi i udzieli Państwu teoretycznego jak i praktycznego instruktażu pod kątem prawidłowej i bezpiecznej eksploatacji maszyn i urządzeń.

Potwierdzeniem najwyższej jakości naszego serwisu jest zaufanie jakim nas obdarzyli partnerzy biznesowi poprzez przyznanie nam statusu Autoryzowanego Serwisu firm takich jak:

KUBOTA, KÄRCHER, HONDA, STIHL, VIKING, BRIGGS & STRATTON, KYMCO, JOHN DEERE, STIGA, SOLO, AL-KO, LINCOLN ELECTRIC, KEMPI i MASTER.


W ciągłej sprzedaży posiadamy części zamienne, materiały eksploatacyjne, oleje, smary i filtry do wszystkich oferowanych przez nas maszyn i urządzeń.

Gwarantujemy szybkie terminowe naprawy i konkurencyjne stawki, zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego Serwisu!

Serwis AGRO-METAL zlokalizowany jest w Rzekuniu 07-411 ul. Kolonia 17
(przy trasie nr 627 /  Ostrołęka – Ostrów Mazowiecka)

Godziny pracy Serwisu:
poniedziałek – piątek w godz. 8:00-17:00
sobota w godz. 8:00-14:00  

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
tel. +48  29 764 10 10
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.